Give away

Wij geven veel weg op Dutch Crochet Talent!

Wij schreven dat wij graag give away’s organiseren op onze facebookpagina Dutch Crochet Talent! We werken graag samen met haak ontwerpers/sters haakblogs-webwinkels. Hieronder een impressie van een paar give aways die wij hebben mogen organiseren op onze pagina (we hebben er al véél meer gedaan)

Afgelopen week gaf KNUFL 6 (!) patronen naar keuze weg aan onze leden! De week ervoor gaf Wendy’s Home Collection een compleet haakpakket met patroon weg twv. € 45,00. Huisje van Katoen gaf van het merk Barbante 2 klossen XL garen weg op onze groep. Dit is heel bijzonder gerecycled garen, in veel verschillende kleuren beschikbaar! Naaldkunst Alkmaar gaf een haakpakket weg van de WOW Poncho. DenDennis verraste onze leden door 2! boeken gesigneerd weg te geven! Joke Postma van Jookz creaties heeft ook een aantal leden blij gemaakt met haar eerste boek! MRSHooked gaf een aantal patronen naar keuze weg. JOEKEDOE  gaf 2 van haar boeken weg. YARN AND COLORS maakte een lid blij met een haakpakket incl. patroon van dit mooie kussen! Blogster Happy in Red maakte drie leden blij met het patroon van deze gave gehaakte tas!

Wil jij ook kans maken op een van de give away’s? Wordt lid van onze groep en maak kans!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s